Firma Z.H.U. Splinter

        Rozpoczynając prowadzić naszą Firmę w 1999r. mieściliśmy się w niewielkim warsztacie z wielkimi pomysłami do realizacji.
        Odważnie penetrowaliśmy rynek i poznawaliśmy oczekiwania naszych klientów. Z czasem Firma zaczeła świadczyć szersze usługi korzystając z bogatego wachlarza doświadczeń. Kuchnie, meble młodzieżowe, biura oraz indywidualne projekty wystroju sklepów, salonów fryzjerskich czy kosmetycznych jak również szkół i przedszkoli zawsze stanowią dla nas wyzwanie. Profesionalne aranżacje wnętrz jak i mebli zdobyły uznanie wymagającej klienteli, pozwalając im cieszyć się estetyką oraz funkcjonalnością naszych wyrobów.

Spełniamy Twe oczekiwania i widzisz projekt przenesiony z kartki papieru w swym rzczywistym świecie. My martwimy sie aby sprzęt AGD był dopasowany do Twych potrzeb, a wysokiej klasy. Materiały, z których wykonywane są nasze wyroby były niezawodne.
Wieloletnia współpraca ze znanymi firmami branży meblarskiej oraz ciągłe dokształcanie naszej kadry pozwala na wprowadzenie nowatorskich rozwiązań w tej dziedzinie.

        Aby poznać bogatą oferte zapraszamy Was do naszej Firmy mieszcącej się
- Miasto przy ul.Nieznanej 20
, a oczom swym nie uwierzysz.

z poważaniem
Adam i Ewa